Roxbury Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum RPG :]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ai tupeu sa citesti?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Yu Phoenix

Yu Phoenix


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:19 pm

Baaa am aterizat aici ba! Nu va vine sa credeti,nu? Mda, nici mie. xD
Sooo....ma cheama Deny (dar spune-mi Pebbles sau Pebb), am 15 ani si inca mai cresc ba What a Face ...Sunt din Mangalia, imi place sa cant la chitara, sa scriu [proza scurta], fac teatru de 3 ani si am de gand sa ma opresc cu teatrul asta...
Trupe preferate: Cinema Bizarre (il iubesc pe YU..bine, si pe diva de Strif...si pe Romeo...hai, pe toti...dar cel mai mult pe Yu! <3 ), 30 Seconds To Mars(il ador pe Jared Leto xD) Skillet, Evanescence, Foo Fighters, Sonata Arctica, Sentenced, Skillet, H.I.M.,Thousand Foot Krutch, Green Day, Nickleback, Metallica, Sting, Three Days Grace, 12 Stones, Apocalyptica, Nirvana, Led Zeppelin, Pink Floyd, Silverstein, Shinedown, SOAD, The Rasmus, Vita de Vie, 3 Doors Down si multe alte trupe...
Actori preferati: Johnny Depp, Jared Leto ,Wentworth Miller, Adam Sandler, Jackie Chan si putin Reese Witherspoon.
Filme preferate: Dragonball, Nosferatu, Piratii din Caraibe, Lord of the Rings, Requiem for a dream, Mr. Nobody, Prison Break, The Ring, The Grudge, Die Hard, Hero, Awake, Un tatic grozav, Howl's Moving Castle, The Exorcist, The exorcism of Emily Rose, Black Water, War of Worlds, New Moon, Twilight, HP, etc.
Anime-uri: Final Fantasy:Advent Children, Nana, Bleach si putin Naruto...
Hobby-uri: Chitara, teatru si desen.
Carti preferate:
-Dragonball
-NANA
-Angel Sanctuary
-Cronicile Vampirilor by Anne Rice
-Twilight saga by Stephanie Meyer
-Maitreyi by Mircea Eliade
-Morometii (Marin Preda)
-Romanul unui adolescent miop( Eliade)
si multe alte carti, imi place sa citesc!
Idoli: Cei de la Cinema Bizarre (inclusiv Luminor), Kurt Cobain, Jimi Hendrix si Johnny Depp. \m/

Daca vreti sa stiti mai multe despre mine puteti incepe prin a ma intreba...e mai simplu xD

P.S: Daca aveti de gand sa imi mai copiati descrierea va rog lasati-ma sa stiu mai intai.
Sus In jos
Lauren
Admin
Lauren


Mesaje : 60
Data de inscriere : 09/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:28 pm

:]]
hey zoz >;d<
Nebuniciu` ;x
Acu` m-ati bagat in ceata :]]
Ai venit tu mai e si Giovanni [ Gaby] si are un personaj =p~
Si eu :-w
Va fut pe amndoi =]]
Whatever :]]
Welcome ;x
Sus In jos
http://roxbury.omgforum.net
Aaliyah

Aaliyah


Mesaje : 97
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:29 pm

Pebbles <3 Pebbles <3 Pebbles <3 Pebbles <3 Pebbles <3 Pebbles <3 Pebbles <3 Pebbles <3
welcom' <33
te iubesc. <3
NU'S LEZBI.[-(
Sus In jos
Yu Phoenix

Yu Phoenix


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:30 pm

@ Lauren:[-x pe amandoi? Babe, cum iti permiti? :-l :]] Neaahh...just kiddin' :]] Ms pt welcome zoz :]]
@ Aaliyah: moamaaa cate fane am :]]
Sus In jos
Lauren
Admin
Lauren


Mesaje : 60
Data de inscriere : 09/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:32 pm

Eu nu sunt fana ta =]]
Eu sunt iubirea vieti tale =]]]]
Sus In jos
http://roxbury.omgforum.net
Yu Phoenix

Yu Phoenix


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:33 pm

Ahaa cum zici tu :]]=]]
Sus In jos
Aaliyah

Aaliyah


Mesaje : 97
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:35 pm

:O adica cum Pebbles :O
ma rog Yu
Citat :
Eu nu sunt fana ta =]]
Eu sunt iubirea vieti tale =]]]]
ai uitat de Aimi, aaA?
bine... [-(
Sus In jos
Lauren
Admin
Lauren


Mesaje : 60
Data de inscriere : 09/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:37 pm

=]]
Eh` =]]
uita repede :]]
maine te vad cu alta =]]
Sus In jos
http://roxbury.omgforum.net
W.Giovanni

W.Giovanni


Mesaje : 35
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:56 am

Cuaieeeeeeeeeee...::333
Ce faci bree amice?! (Hug)
Ce dor mi-a fost de tineee...
Nu zau..
Anyway,welcommm dudoooooo..;x
And alea alea,ma doare lenea..!
Sus In jos
Yu Phoenix

Yu Phoenix


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 3:30 pm

Uite bine cuaie, am venit acu de la "inchisoare"(aka scoala)...Mersi de welcome etc.
Sus In jos
R. Jack

R. Jack


Mesaje : 46
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:30 pm

Sallz bah! >;d< . Yo's ultimu care iti zice: Hi, ne?! Anyway, welcome here dude!
Sus In jos
Yu Phoenix

Yu Phoenix


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:31 pm

Thanks, dude! Nu conteaza daca esti primul sau ultimul sau al cincilea, etc. Ce mai faci, ,man? >;d<
Sus In jos
R. Jack

R. Jack


Mesaje : 46
Data de inscriere : 10/02/2010

Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:35 pm

Ce sa fac, man? Vorbesc cu Ay pe mess :"> . si ma cert cu tine pe ea =]] Tu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ai tupeu sa citesti? Empty
MesajSubiect: Re: Ai tupeu sa citesti?   Ai tupeu sa citesti? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ai tupeu sa citesti?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Roxbury Club :: Welcome :: About us !-
Mergi direct la: